O mnie

Cześć! Mam na imię Wiola…

Moja przygoda z gliną zaczęła się dosyć nieoczekiwanie. Przypadkiem z synem trafiłam na warsztaty w pracowni ceramiki. Wyszliśmy jak po terapii, oczarowani, zrelaksowani. Od tego momentu moja głowa była pełna marzeń. Po latach siedzenia za biurkiem, pomyślałam że jedyne co sprawiałoby mi radość i dawało poczucie spełnienia to własna pracownia ceramiki .

O niczym innym nie myślałam i niemal od razu robiłam wszystko żeby to marzenie zrealizować. Przy ogromnym wsparciu męża, po wielu kursach i warsztatach pracownia WM ceramika otwiera swoje podwoje. Wszystkie prace robię ręcznie, tak więc nie liczcie na to że będą identyczne, ale robię co mogę żeby tak było kiedy klient zamawia komplet. Na każdym kubku, talerzyku, czy misie są ślady pracy moich rąk i wyczuwalny ogrom starania o każdy szczegół.

Tworząc ceramikę uciekam w swój świat, kiedy z bryły błota tworzę przedmiot który za sprawą uścisku moich dłoni zmienia kształt, kolor i z pomocą mojej wyobraźni staje się tym co sobie wymyśliłam, wtedy dzieje się magia.
Zachęcam Was zatem do odwiedzenia mojego sklepu, będzie mi bardzo miło jeśli coś Wam wpadnie w oko.